1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
День боротьби зі СНІДом проголошено Всесвітньою організацією охорони здоров'я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року.
З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.
Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.
В гімназії №178 м.Києва відбулася низка тематичних заходів:
-тематичний інформаційний стенд
«Молодь.Наркотики.СНІД: серйозний погляд»;
-години спілкування
«Що треба знати про СНІД» , "Стоп СНІД";
-конкурс плакатів та листівок
«Про ВІЛ/СНІД вкотре і відверто»;
-тематична книжкова виставка «Попереджений, значить захищений!»